WEDSTRIJD
08.10.20 | 2e ronde | Anna Ukolova | Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-4, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Ukolova | Eliessa Vanlangendonck | |
1e Service % | 52/108 (48%) | 79/113 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/52 (73%) | 48/79 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/56 (48%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/113 (46%) | 43/108 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/221 (53%) | 104/221 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ukolova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ukolova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ukolova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Ukolova vs. Eliessa Vanlangendonck - onderlinge wedstrijden
08.10.20 | 2e ronde | Anna Ukolova | Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anna Ukolova form & Eliessa Vanlangendonck form
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |