WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Anna Ukolova | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-0 | W25 Grodzisk | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
14.01.00, 24 Jaar
14.01.00, 24 Jaar
Anna Ukolova vs. Karolina Jaskiewicz - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Anna Ukolova | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Grodzisk | Clay |
Anna Ukolova form & Karolina Jaskiewicz form
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Karolina Jaskiewicz - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Kwalif. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.07.20 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |