WEDSTRIJD
04.06.19 | 1e ronde | Anna Ukolova | Sariaka Rachelle Radilofe | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ukolova | Sariaka Rachelle Radilofe | |
1e Service % | 20/34 (59%) | 19/43 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 7/19 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
14.04.00, 24 Jaar
14.04.00, 24 Jaar
Anna Ukolova vs. Sariaka Rachelle Radilofe - onderlinge wedstrijden
04.06.19 | 1e ronde | Anna Ukolova | Sariaka Rachelle Radilofe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Anna Ukolova form & Sariaka Rachelle Radilofe form
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sariaka Rachelle Radilofe - laatste wedstrijden
W15 Nairobi - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Fiona Codino | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Tiffany William | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Niditra Rajmohan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Madalena Peneda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Antoniuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
19.12.18 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.18 1e ronde | vs. Olga Terteac | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
12.12.18 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.18 1e ronde | vs. Thitirat Kanaphuet | Thitirat Kanaphuet - niet aangetreden | wedstrijd detail |