Anna Zaja vs. Eva Lys 17.06.2020

Anna Zaja vs. Eva Lys 17.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

17.06.201e rondeAnna Zaja Eva Lys 6-1, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, A-40[BP]
Anna Zaja Anna Zaja podáva1-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-30
2-0Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 0-30, 15-40
Anna Zaja Anna Zaja podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0
3-1Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Anna Zaja Anna Zaja podáva4-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30
5-1Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40
6-1
2
Anna Zaja Anna Zaja podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
1-0Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 15-0, 15-30, 15-40
Anna Zaja Anna Zaja podáva1-1
0-0, 15-0, 40-0
2-1Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 15-15, 30-30
Anna Zaja Anna Zaja podáva3-1
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30
4-1Eva Lys Eva Lys podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Anna Zaja Anna Zaja podáva5-1
0-0, 30-0, 40-15
6-1

Anna Zaja
Germany
25.06.91, 29 Jaar




406
108
272178 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
12.01.02, 18 Jaar




582
55

Eva Lys
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Anna Zaja vs. Eva Lys - onderlinge wedstrijden

17.06.201e rondeAnna ZajaEva Lys6-1, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Anna Zaja - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Tamara Korpatsch1-5, - Anna Zaja - scratchnederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Lisa Matviyenko7-67, 5-7, 6-4 overwinningwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Julia Middendorf7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Laura Siegemund6-2, 6-77, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Eva Lys6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
JAR W25 Potchefstroom - Hard
12.03.20
2e ronde
vs. Mallaurie Noel6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.03.20
1e ronde
vs. Susan Bandecchi6-2, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
JAR W25 Potchefstroom - Hard
05.03.20
2e ronde
vs. Amandine Hesse3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
04.03.20
1e ronde
vs. Kelia Le Bihan6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
28.02.20
Kwartfinale
vs. Arlinda Rushiti6-3, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.20
2e ronde
vs. Nastasja Mariana Schunk6-0, 7-64 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
1e ronde
vs. Marina Melnikova6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W60 Cairo - Hard
17.02.20
Kwalif.
vs. Anastasia Gasanova2-6, 6-3, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Pradova6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W100 Cairo - Hard
13.02.20
2e ronde
vs. Martina Trevisan0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.02.20
1e ronde
vs. Dejana Radanovic6-4, 3-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
10.02.20
Kwalif.
vs. Amanda Carreras6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Pradova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France W60 Andrezieux - I. hard
29.01.20
1e ronde
vs. Raluca Georgiana Serban4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
Kwalif.
vs. Diane Parry6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tayisiya Morderger2-6, 6-4, 10-1 overwinningwedstrijd detail
Germany W15 Stuttgart - I. hard
23.01.20
Kwartfinale
vs. Angelica Moratelli7-5, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
2e ronde
vs. Yvette Schmucker7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.01.20
1e ronde
vs. Maria Ines Fonte6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Romania Bucharest - Clay
13.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Marina Melnikova3-6, - Anna Zaja - scratchnederlaagwedstrijd detail
Sweden Bastad - Clay
09.07.19
1e ronde
vs. Mirjam Bjorklund7-67, 6-70, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom London - Grass
26.06.19
2e ronde van de kwal.
vs. Beatriz Haddad Maia6-3, 4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Myrtille Georges7-65, 6-73, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W100 Ilkley - Grass
18.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Arina Rodionova6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
18.06.19
Kwalif.
vs. Martina Di Giuseppe5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail

Eva Lys - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
17.06.20
1e ronde
vs. Anna Zaja1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Lisa Matviyenko7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
01.03.20
Finale
vs. Bibiane Schoofs6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
29.02.20
Halve finale
vs. Susan Bandecchi6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.02.20
Kwartfinale
vs. Andreea Mitu6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
27.02.20
2e ronde
vs. Maja Chwalinska5-1, Maja Chwalinska - scratchoverwinningwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Karolina Berankova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Australia Australian Open - Hard
26.01.20
1e ronde
vs. Melania Delai7-5, 6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
09.11.19
Halve finale
vs. Melania Delai4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.11.19
Kwartfinale
vs. Iva Primorac6-2, 6-75, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Lexie Stevens3-6, 6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Lisa Matviyenko6-2, Lisa Matviyenko - scratchoverwinningwedstrijd detail
05.11.19
Kwalif.
vs. Sem Wensveen6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Andjela Sebrek6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
03.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Isabela Ioana Dima6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany W25+H Bad - Clay
29.07.19
Kwalif.
vs. Iva Primorac0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriela Horackova6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Essen - Clay
28.05.19
1e ronde
vs. Martina Trevisan2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Versmold - Clay
09.07.18
2e ronde van de kwal.
vs. Angelica Moratelli3-6, 1-2, - Eva Lys - scratchnederlaagwedstrijd detail
08.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Linda Puppendahl6-1, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Germany Wiesbaden - Clay
23.04.18
1e ronde van de kwal.
vs. Julie Gervais5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Antalya - Clay
18.01.18
2e ronde
vs. Sofia Shapatava1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.01.18
1e ronde
vs. Anna Ukolova6-1, 5-7, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.01.18
1e ronde van de kwal.
vs. Juliana Valero6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.01.18
Kwalif.
vs. Betina Tokac6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey Antalya - Clay
10.01.18
1e ronde
vs. Anastasiya Vasylyeva2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia Hammamet - Clay
11.09.17
Kwalif.
vs. Mylene Halemai4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.17
1e ronde van de kwal.
vs. Houria Boukholda6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Holland Schoonhoven - Clay
31.08.17
2e ronde
vs. Chiara Scholl3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
30.08.17
1e ronde
vs. Annelou Nab6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
<