WEDSTRIJD
30.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Anri Nagata | Fiona Codino | 6-2, 6-1 | Woking | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anri Nagata vs. Fiona Codino - onderlinge wedstrijden
30.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Anri Nagata | Fiona Codino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Woking | Hard |
Anri Nagata form & Fiona Codino form
Anri Nagata - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 7-63, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-3, Wushuang Zheng - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucy Dawson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuo Feng | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Yoshida | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Minori Natsuka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michiru Furuya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiho Mushika | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Natsuki Yoshimoto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |
Fiona Codino - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |