WEDSTRIJD
02.05.16 | 1e ronde van de kwal. | Antonina Lysakova | Sofia Vaynberg | 6-4, 5-7, 6-3 | Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.10.91, 32 Jaar
19.10.91, 32 Jaar
Antonina Lysakova vs. Sofia Vaynberg - onderlinge wedstrijden
02.05.16 | 1e ronde van de kwal. | Antonina Lysakova | Sofia Vaynberg | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Khimki | I. hard |
Antonina Lysakova form & Sofia Vaynberg form
Antonina Lysakova - laatste wedstrijden
Khimki - I. hard | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, - Antonina Lysakova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.10.16 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Bryzgalova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
02.05.16 1e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.16 Kwalif. | vs. Ekaterina Alekseenko | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
16.11.15 1e ronde | vs. Natalia Belova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.11.15 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.15 1e ronde | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.11.15 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poertschach - Clay | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Alena Weiss | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
27.07.15 1e ronde | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
20.07.15 2e ronde | vs. Julia Lohoff | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.15 1e ronde | vs. Eva Paalma | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde | vs. Oleksandra Piskun | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.15 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.15 1e ronde | vs. Natalie Cvackova | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
04.05.15 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
27.04.15 1e ronde | vs. Adriana Marikova | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.04.15 2e ronde | vs. Camila Fuentes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.03.15 1e ronde | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Solarino - Hard | ||||
02.03.15 1e ronde | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Shkudun | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.01.15 1e ronde | vs. Melissa Sehovic | 6-73, 0-1, - Antonina Lysakova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.01.15 2e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sofia Vaynberg - laatste wedstrijden
W25 Almaty - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |