WEDSTRIJD
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Apichaya Runglerdkriangkrai | Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Thailand
12.01.95, 29 Jaar
12.01.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Apichaya Runglerdkriangkrai vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
04.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Apichaya Runglerdkriangkrai | Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Apichaya Runglerdkriangkrai form & Perla Nieuwboer form
Apichaya Runglerdkriangkrai - laatste wedstrijden
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lorraine M. Guillermo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 7-66, 6-75, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Susanne Celik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Siska | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Washington | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
26.11.18 1e ronde | vs. Chie Kezuka | 5-7, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Sophia Bursulaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Chanikarn Silakul | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.05.18 Kwalif. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.05.18 1e ronde | vs. Natasha Palha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Prarisa Rachdanone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Constanze Stepan | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 Kwalif. | vs. Jade Lewis | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Rishika Sunkara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |