WEDSTRIJD
12.11.19 | Kwalif. | Arabella Koller | Demi Tran | 6-73, 6-3, 18-16 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Arabella Koller | Demi Tran | |
1e Service % | 74/86 (86%) | 62/95 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/74 (46%) | 29/62 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/12 (25%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/95 (56%) | 49/86 (57%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/181 (50%) | 91/181 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Arabella Koller | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Arabella Koller | 2-3 | |
0-0, 30-15 | ||
3-3 | Demi Tran | |
0-0, 15-40 | ||
Arabella Koller | 3-4 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Arabella Koller | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Demi Tran | |
0-0 | ||
6-73 |
2 | ||
Arabella Koller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Arabella Koller | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Demi Tran | |
Arabella Koller | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-3 | Demi Tran | |
0-0 | ||
Arabella Koller | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 0-2, 4-4, 7-5, 7-6, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 11-10, 11-11, 17-16 | ||
18-16 |
Austria
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Arabella Koller vs. Demi Tran - onderlinge wedstrijden
12.11.19 | Kwalif. | Arabella Koller | Demi Tran | 6-73, 6-3, 18-16 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Arabella Koller form & Demi Tran form
Arabella Koller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-4, - Arabella Koller - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.24 Finale | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Demi Tran - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |