WEDSTRIJD
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Arabella Koller | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Arabella Koller vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Arabella Koller | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Arabella Koller form & Perla Nieuwboer form
Arabella Koller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |