WEDSTRIJD
14.09.19 | Halve finale | Arantxa Rus | Anastasiya Komardina | 6-3, 1-6, 7-5 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Arantxa Rus | Anastasiya Komardina | |
1e Service % | 76/98 (78%) | 46/78 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/76 (58%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 44/98 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 14 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0 | ||
Arantxa Rus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0 | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-15 | ||
Arantxa Rus | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Anastasiya Komardina | |
Arantxa Rus | 0-3 | |
0-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arantxa Rus | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0 | ||
Arantxa Rus | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Anastasiya Komardina - onderlinge wedstrijden
14.09.19 | Halve finale | Arantxa Rus | Anastasiya Komardina | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Arantxa Rus form & Anastasiya Komardina form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Komardina - laatste wedstrijden
W25 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
21.08.20 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.08.20 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |