WEDSTRIJD
24.04.19 | Kwalif. | Arantxa Rus | Sara Cakarevic | 3-6, 7-63, 11-9 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Sara Cakarevic - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | Kwalif. | Arantxa Rus | Sara Cakarevic | 3-6, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Arantxa Rus form & Sara Cakarevic form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |