WEDSTRIJD
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Arianne Hartono | Ines Murta | 6-4, 6-1 | Lisbon | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arianne Hartono vs. Ines Murta - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Arianne Hartono | Ines Murta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Lisbon | Hard |
Arianne Hartono form & Ines Murta form
Arianne Hartono - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Ines Murta - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |