WEDSTRIJD
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Arina Gabriela Vasilescu | Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-3 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arina Gabriela Vasilescu vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
16.08.23 | 1e ronde | Sapfo Sakellaridi | Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W40 Wroclaw | Clay |
12.07.23 | 1e ronde | Sapfo Sakellaridi | Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Aschaffenburg | Clay |
09.07.21 | Kwartfinale | Arina Gabriela Vasilescu | Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
09.02.21 | Kwalif. | Sapfo Sakellaridi | Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Arina Gabriela Vasilescu | Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Arina Gabriela Vasilescu form & Sapfo Sakellaridi form
Arina Gabriela Vasilescu - laatste wedstrijden
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |