WEDSTRIJD
10.12.19 | 1e ronde | Arina Rodionova | Sara Tomic | 6-1, 6-2 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
Arina Rodionova | Sara Tomic | |
1e Service % | 28/42 (67%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 18/37 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/53 (60%) | 13/42 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arina Rodionova vs. Sara Tomic - onderlinge wedstrijden
10.12.19 | 1e ronde | Arina Rodionova | Sara Tomic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
12.12.17 | 1e ronde | Arina Rodionova | Sara Tomic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
15.12.14 | 1e ronde | Arina Rodionova | Sara Tomic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Arina Rodionova form & Sara Tomic form
Arina Rodionova - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 1-4, - Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kristina Mladenovic | 7-61, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-0, 7-610 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Sara Tomic - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |