WEDSTRIJD
10.09.19 | 1e ronde | Arlinda Rushiti | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-4 | W15 Ceuta | Hard |
STATISTIEKEN
Arlinda Rushiti | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1e Service % | 35/55 (64%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 21/37 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/62 (48%) | 15/55 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
5-3 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arlinda Rushiti vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - onderlinge wedstrijden
10.09.19 | 1e ronde | Arlinda Rushiti | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Ceuta | Hard |
20.06.16 | 2e ronde van de kwal. | Arlinda Rushiti | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Cantanhede | Carpet |
Arlinda Rushiti form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |