WEDSTRIJD
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Arlinda Rushiti | Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | W25+H Cherbourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Arlinda Rushiti | Maria Herazo Gonzalez | |
1e Service % | 29/37 (78%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/36 (64%) | 9/37 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Arlinda Rushiti | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Maria Herazo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arlinda Rushiti vs. Maria Herazo Gonzalez - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Arlinda Rushiti | Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25+H Cherbourg | I. hard |
Arlinda Rushiti form & Maria Herazo Gonzalez form
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Maria Herazo Gonzalez - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Corley | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sonia Tuyishime | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-66, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-4, - Maria Herazo Gonzalez - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Corley | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |