INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Sukhotina vs. Ashmitha Easwaramurthi - onderlinge wedstrijden
22.07.21 | 2e ronde | Anastasia Sukhotina | Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
03.12.18 | 1e ronde | Ashmitha Easwaramurthi | Anastasia Sukhotina | 1-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Anastasia Sukhotina form & Ashmitha Easwaramurthi form
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail |