INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jantje Tilbuerger vs. Ashmitha Easwaramurthi - onderlinge wedstrijden
10.10.18 | 1e ronde | Ashmitha Easwaramurthi | Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Jantje Tilbuerger form & Ashmitha Easwaramurthi form
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail |