WEDSTRIJD
28.09.17 | 2e ronde | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 6-3, 7-65 | Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | |
1e Service % | 39/68 (57%) | 49/84 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/39 (59%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 15/35 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/84 (54%) | 31/68 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Asia Muhammad vs. Alexandra Bozovic - onderlinge wedstrijden
28.02.20 | 2e ronde | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Perth | Hard |
19.02.20 | 2e ronde | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Perth | Hard |
09.10.19 | 1e ronde | Alexandra Bozovic | Asia Muhammad | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Toowoomba | Hard |
18.09.19 | 1e ronde | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
09.02.18 | Kwartfinale | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
28.09.17 | 2e ronde | Asia Muhammad | Alexandra Bozovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Brisbane | Hard |
Asia Muhammad form & Alexandra Bozovic form
Asia Muhammad - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.23 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |
Alexandra Bozovic - laatste wedstrijden
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |