WEDSTRIJD
09.02.17 | 2e ronde | Asia Muhammad | Myrtille Georges | 6-3, 1-6, 6-1 | Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Asia Muhammad | Myrtille Georges | |
1e Service % | 49/73 (67%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/49 (71%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/24 (29%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/75 (48%) | 31/73 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/148 (53%) | 70/148 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Asia Muhammad vs. Myrtille Georges - onderlinge wedstrijden
29.01.18 | 1e ronde | Myrtille Georges | Asia Muhammad | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Burnie | Hard |
09.02.17 | 2e ronde | Asia Muhammad | Myrtille Georges | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Asia Muhammad form & Myrtille Georges form
Asia Muhammad - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.23 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |
Myrtille Georges - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.20 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |