WEDSTRIJD
06.10.17 | Halve finale | Astra Sharma | Abigail Tere-Apisah | 6-3, 6-3 | Toowoomba | Hard |
STATISTIEKEN
Astra Sharma | Abigail Tere-Apisah | |
1e Service % | 36/58 (62%) | 50/78 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 23/50 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/78 (54%) | 25/58 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Astra Sharma vs. Abigail Tere-Apisah - onderlinge wedstrijden
06.10.17 | Halve finale | Astra Sharma | Abigail Tere-Apisah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
18.09.17 | 1e ronde | Astra Sharma | Abigail Tere-Apisah | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Astra Sharma form & Abigail Tere-Apisah form
Astra Sharma - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Abigail Tere-Apisah - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
19.05.19 Finale | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Halve finale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |