INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katy Dunne vs. Astra Sharma - onderlinge wedstrijden
31.10.18 | 1e ronde | Astra Sharma | Katy Dunne | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
02.08.18 | 2e ronde | Katy Dunne | Astra Sharma | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Lexington | Hard |
Katy Dunne form & Astra Sharma form
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Astra Sharma - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |