WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Audrey Albie | Fanny Ostlund | 6-1, 6-1 | W25 Petit | Hard |
STATISTIEKEN
Audrey Albie | Fanny Ostlund | |
1e Service % | 20/39 (51%) | 26/38 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/20 (75%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/38 (55%) | 10/39 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/77 (65%) | 27/77 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Audrey Albie | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Fanny Ostlund | |
0-0 | ||
Audrey Albie | 5-0 | |
5-1 | Fanny Ostlund | |
6-1 |
2 | ||
Audrey Albie | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Audrey Albie | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Audrey Albie | 3-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Audrey Albie | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Audrey Albie vs. Fanny Ostlund - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Audrey Albie | Fanny Ostlund | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Petit | Hard |
Audrey Albie form & Fanny Ostlund form
Audrey Albie - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Harmony Tan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 4-2, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Tereza Valentova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Melania Delai | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-76, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 7-64, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Aravane Rezai | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |