WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Aurora Zantedeschi | Sem Wensveen | |
1e Service % | 55/100 (55%) | 62/84 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/55 (64%) | 31/62 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/45 (38%) | 4/22 (18%) |
Benutte Breakpoints | 9/17 (53%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/84 (58%) | 48/100 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sem Wensveen | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sem Wensveen | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
10.04.98, 26 Jaar
10.04.98, 26 Jaar
Aurora Zantedeschi vs. Sem Wensveen - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Aurora Zantedeschi form & Sem Wensveen form
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sem Wensveen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |