WEDSTRIJD
23.07.19 | Kwalif. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | W25 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | |
1e Service % | 25/40 (63%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 12/40 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Avelina Sayfetdinova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Avelina Sayfetdinova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Avelina Sayfetdinova | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
2-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15 | ||
Avelina Sayfetdinova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Avelina Sayfetdinova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Avelina Sayfetdinova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
Russia
25.06.02, 21 Jaar
25.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Avelina Sayfetdinova vs. Ekaterina Ovcharenko - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
23.07.19 | Kwalif. | Avelina Sayfetdinova | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Moscow | Clay |
Avelina Sayfetdinova form & Ekaterina Ovcharenko form
Avelina Sayfetdinova - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Carson Branstine | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Evelin Menyhart | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
15.08.18 2e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Eva Gartseva | 6-1, Eva Gartseva - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Shusharina | 6-4, 3-0, Maria Shusharina - scratch | wedstrijd detail | |
Kazan - I. hard | ||||
13.03.18 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nonna Kurginyan | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
09.08.17 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Ovcharenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |