WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Ayaka Okuno | Hwiwon Wi | 3-6, 6-3, 6-1 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Ayaka Okuno | Hwiwon Wi | |
1e Service % | 38/84 (45%) | 45/85 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/46 (37%) | 17/40 (43%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/85 (53%) | 41/84 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 12 | 9 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ayaka Okuno | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ayaka Okuno | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ayaka Okuno | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayaka Okuno | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Ayaka Okuno | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayaka Okuno | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayaka Okuno | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Hwiwon Wi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayaka Okuno vs. Hwiwon Wi - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Ayaka Okuno | Hwiwon Wi | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Ayaka Okuno form & Hwiwon Wi form
Ayaka Okuno - laatste wedstrijden
W15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
17.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
04.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Hwiwon Wi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 1e ronde | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |