WEDSTRIJD
30.08.18 | 2e ronde | Ayano Shimizu | Ayumi Koshiishi | 7-5, 6-3 | Nanao | Carpet |
STATISTIEKEN
Ayano Shimizu | Ayumi Koshiishi | |
1e Service % | 49/63 (78%) | 45/66 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/49 (67%) | 21/45 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 14/21 (67%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/66 (47%) | 22/63 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
5-5 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayano Shimizu | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayano Shimizu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayano Shimizu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayano Shimizu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30 | ||
Ayano Shimizu | 6-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayano Shimizu vs. Ayumi Koshiishi - onderlinge wedstrijden
30.08.18 | 2e ronde | Ayano Shimizu | Ayumi Koshiishi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Nanao | Carpet |
Ayano Shimizu form & Ayumi Koshiishi form
Ayano Shimizu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 7-65, - Ayano Shimizu - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ena Koike | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |