WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Ayumi Koshiishi | Haine Ogata | 6-1, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
29.08.93, 30 Jaar
28592 $
29.08.93, 30 Jaar
28592 $
Ayumi Koshiishi vs. Haine Ogata - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Ayumi Koshiishi | Haine Ogata | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
10.07.18 | 1e ronde | Ayumi Koshiishi | Haine Ogata | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Ayumi Koshiishi form & Haine Ogata form
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Haine Ogata - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |