WEDSTRIJD
07.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Ayumi Miyamoto | Mayuka Aikawa | 6-4, 6-0 | Makinohara | Carpet |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Miyamoto vs. Mayuka Aikawa - onderlinge wedstrijden
07.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Ayumi Miyamoto | Mayuka Aikawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Makinohara | Carpet |
Ayumi Miyamoto form & Mayuka Aikawa form
Ayumi Miyamoto - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Chloe Beck | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 5-3, Stacey Fung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 0-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Kida Ferrari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Tatum Evans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 1-1, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Berlanga Bandera | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lucia Peyre | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolina Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 7-66, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Mei Hasegawa | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 7-64, 4-6, 3-1, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Nagisa Morimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reina Goto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Mayuka Aikawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |