WEDSTRIJD
15.10.18 | Kwalif. | Ayumi Miyamoto | Rina Saigo | 6-0, 6-4 | Hamamatsu | Carpet |
STATISTIEKEN
Ayumi Miyamoto | Rina Saigo | |
1e Service % | 48/61 (79%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/48 (63%) | 10/26 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/13 (38%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 26/61 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayumi Miyamoto | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayumi Miyamoto | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayumi Miyamoto vs. Rina Saigo - onderlinge wedstrijden
15.10.18 | Kwalif. | Ayumi Miyamoto | Rina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Hamamatsu | Carpet |
Ayumi Miyamoto form & Rina Saigo form
Ayumi Miyamoto - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Chloe Beck | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 5-3, Stacey Fung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 0-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Kida Ferrari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Tatum Evans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 1-1, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Berlanga Bandera | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lucia Peyre | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolina Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 7-66, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Mei Hasegawa | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 7-64, 4-6, 3-1, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Nagisa Morimoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reina Goto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Takahashi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Osaka - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ran Inaba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |