WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Barakat Oyinlomo Quadre | Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Barakat Oyinlomo Quadre | Patience Onebamhoin | |
1e Service % | 21/37 (57%) | 30/41 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 9/30 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/41 (73%) | 10/37 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/78 (73%) | 21/78 (27%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Patience Onebamhoin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Patience Onebamhoin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Patience Onebamhoin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Patience Onebamhoin | |
0-0 | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Patience Onebamhoin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barakat Oyinlomo Quadre | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Patience Onebamhoin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Nigeria
01.05.03, 20 Jaar
01.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nigeria
10.04.89, 34 Jaar
10.04.89, 34 Jaar
Barakat Oyinlomo Quadre vs. Patience Onebamhoin - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Barakat Oyinlomo Quadre | Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Barakat Oyinlomo Quadre form & Patience Onebamhoin form
Barakat Oyinlomo Quadre - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.22 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.22 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.04.21 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Patience Onebamhoin - laatste wedstrijden
W25 Lagos - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Anette Munozova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 1-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Racheal Olamide Adunoye | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
07.10.18 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Kwalif. | vs. Ronke Akingbade | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Masuri | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
10.10.17 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Ronke Akingbade | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Adegoke | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
14.12.15 1e ronde | vs. Prarthana Thombare | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
22.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Ushna Suhail | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
15.10.12 Kwalif. | vs. Michaela Frlicka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beauty Oghenekevwe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
24.10.11 1e ronde van de kwal. | vs. Chinenye Izuogu | 6-73, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.11 1e ronde van de kwal. | vs. Millie Radovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |