Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maria Tanasescu vs. Barbara Bonic - onderlinge wedstrijden
29.09.18 | Halve finale | Barbara Bonic | Maria Tanasescu | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Maria Tanasescu form & Barbara Bonic form
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Barbara Bonic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Jwany Sherif | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |