WEDSTRIJD
05.07.17 | 1e ronde | Barbara Haas | Kimberley Zimmermann | 7-63, 6-3 | Darmstadt | Clay |
STATISTIEKEN
Barbara Haas | Kimberley Zimmermann | |
1e Service % | 39/67 (58%) | 51/83 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/39 (59%) | 24/51 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/28 (39%) | 11/32 (34%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/83 (58%) | 33/67 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/150 (55%) | 68/150 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbara Haas vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
19.04.19 | Kwartfinale | Kimberley Zimmermann | Barbara Haas | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
14.07.17 | Kwartfinale | Barbara Haas | Kimberley Zimmermann | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | Versmold | Clay |
05.07.17 | 1e ronde | Barbara Haas | Kimberley Zimmermann | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Darmstadt | Clay |
Barbara Haas form & Kimberley Zimmermann form
Barbara Haas - laatste wedstrijden
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bronx - Hard | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
09.06.22 Kwartfinale | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.06.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |