WEDSTRIJD
30.04.19 | 1e ronde | Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | 6-1, 6-2 | W60 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | |
1e Service % | 24/33 (73%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/24 (67%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 3/22 (14%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/47 (70%) | 12/33 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Krejcikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Barbora Krejcikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbora Krejcikova vs. Amandine Hesse - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | 1e ronde | Barbora Krejcikova | Amandine Hesse | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Wiesbaden | Clay |
Barbora Krejcikova form & Amandine Hesse form
Barbora Krejcikova - laatste wedstrijden
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
23.01.24 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
16.09.23 Finale | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 Kwartfinale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
25.06.23 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |