WEDSTRIJD
15.07.20 | 1e ronde | Barbora Krejcikova | Aneta Laboutkova | 7-65, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Barbora Krejcikova | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Barbora Krejcikova | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Krejcikova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Barbora Krejcikova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, A-40 | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-A | ||
Barbora Krejcikova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Barbora Krejcikova | 5-5 | |
0-0, 15-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Barbora Krejcikova | (0) | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-30 | ||
Barbora Krejcikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Barbora Krejcikova | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbora Krejcikova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbora Krejcikova vs. Aneta Laboutkova - onderlinge wedstrijden
15.07.20 | 1e ronde | Barbora Krejcikova | Aneta Laboutkova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Barbora Krejcikova form & Aneta Laboutkova form
Barbora Krejcikova - laatste wedstrijden
Stuttgart - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
23.01.24 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
16.09.23 Finale | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 Kwartfinale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
25.06.23 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.04.24 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |