Barbora Krejcikova vs. Nikola Tomanova 19.06.2020

Barbora Krejcikova vs. Nikola Tomanova 19.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

19.06.201e rondeBarbora Krejcikova Nikola Tomanova 6-4, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-2

Barbora Krejcikova
Czech Republic
18.12.95, 24 Jaar




115
580
2375038 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
01.03.96, 24 Jaar




708
36
22753 $
Nikola Tomanova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Barbora Krejcikova vs. Nikola Tomanova - onderlinge wedstrijden

19.06.201e rondeBarbora KrejcikovaNikola Tomanova6-4, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay
19.06.191e rondeBarbora KrejcikovaNikola Tomanova6-2, 6-4 wedstrijd detailCzech Republic W60+H Stare Clay

Barbora Krejcikova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
01.07.20
1e ronde
vs. Karolina Muchova6-4, 3-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
28.06.20
1e ronde
vs. Katerina Siniakova6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.06.20
1e ronde
vs. Jesika Maleckova6-2, 7-67 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Johana Markova1-6, 6-1, 10-8 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Nikola Tomanova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Marketa Vondrousova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
UAE Dubai - Hard
15.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ana Bogdan4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
22.01.20
2e ronde
vs. Ekaterina Alexandrova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Kaia Kanepi7-63, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.01.20
Kwalif.
vs. Sachia Vickery6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
17.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Varvara Lepchenko6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Bondar6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
China Shenzhen - Hard
05.01.20
Kwalif.
vs. Irina-Camelia Begu5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Nina Stojanovic6-4, 2-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Hongkong W25 Hong - Hard
03.01.20
Kwartfinale
vs. Harmony Tan3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
02.01.20
2e ronde
vs. Mai Hontama6-2, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.01.20
1e ronde
vs. Sofya Lansere3-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
UAE W100+H Dubai - Hard
10.12.19
1e ronde
vs. Stefanie Voegele4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
22.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Asia Muhammad0-1, - Barbora Krejcikova - scratchnederlaagwedstrijd detail
20.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tereza Smitkova6-1, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Canada Toronto - Hard
03.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Timea Babos3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Karlsruhe - Clay
30.07.19
1e ronde
vs. Patricia Maria Tig3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania Bucharest - Clay
19.07.19
Kwartfinale
vs. Martina Di Giuseppe4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.07.19
2e ronde
vs. Aliona Bolsova6-0, 3-2, Aliona Bolsova - scratchoverwinningwedstrijd detail
16.07.19
1e ronde
vs. Elena Gabriela Ruse6-3, 0-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W60+H Stare - Clay
23.06.19
Finale
vs. Denisa Satralova6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.06.19
Halve finale
vs. Laura-Ioana Paar6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.06.19
Kwartfinale
vs. Paula Ormaechea6-1, 2-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.06.19
2e ronde
vs. Maja Chwalinska6-72, 7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.06.19
1e ronde
vs. Nikola Tomanova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail

Nikola Tomanova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
22.06.20
1e ronde
vs. Kristyna Tomajkova6-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Barbora Krejcikova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Johana Markova3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
03.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ioana Loredana Rosca3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W15 Stuttgart - I. hard
22.01.20
2e ronde
vs. Sinja Kraus6-4, 5-7, 6-78 nederlaagwedstrijd detail
21.01.20
1e ronde
vs. Emily Seibold6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
06.12.19
Kwartfinale
vs. Elena Malygina0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Veronika Vlkovska6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.12.19
1e ronde
vs. Katerina Mandelikova6-0, 3-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
27.11.19
1e ronde
vs. Lara Schmidt2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.11.19
1e ronde
vs. Ambre Feder4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
09.11.19
Halve finale
vs. Lucrezia Stefanini6-72, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
08.11.19
Kwartfinale
vs. Vinciane Remy6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Marie Villet6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Chiraz Bechri6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Brno - Clay
26.09.19
2e ronde
vs. Eleonora Molinaro3-6, 7-63, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
25.09.19
1e ronde
vs. Kristyna Hrabalova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
24.09.19
Kwalif.
vs. Kristyna Bedrnova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Maria Lota Kaul6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
03.09.19
Kwalif.
vs. Cindy Burger1-6, 6-1, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
02.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Nikola Novotna6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Darya Lebesheva3-0, Darya Lebesheva - scratchoverwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
28.08.19
1e ronde
vs. Barbara Haas3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.08.19
Kwalif.
vs. Veronika Erjavec6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Tereza Polanska4-6, 6-4, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Poland W25 Bytom - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Victoria Muntean6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.19
Kwalif.
vs. Emma Zakordoniec6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
22.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Sarka Richterova6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Olomouc - Clay
18.07.19
2e ronde
vs. Ulrikke Eikeri6-2, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.07.19
1e ronde
vs. Rutuja Bhosale7-5, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<