WEDSTRIJD
22.03.16 | 1e ronde | Barbora Stefkova | Yuki Kristina Chiang | 7-64, 4-6, 6-2 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Barbora Stefkova | Yuki Kristina Chiang | |
1e Service % | 66/105 (63%) | 63/111 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/66 (62%) | 32/63 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/39 (36%) | 19/48 (40%) |
Benutte Breakpoints | 8/19 (42%) | 7/14 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/111 (54%) | 50/105 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 115/216 (53%) | 101/216 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbora Stefkova vs. Yuki Kristina Chiang - onderlinge wedstrijden
22.03.16 | 1e ronde | Barbora Stefkova | Yuki Kristina Chiang | 7-64, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Barbora Stefkova form & Yuki Kristina Chiang form
Barbora Stefkova - laatste wedstrijden
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
07.04.19 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.19 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
09.02.19 Halve finale | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
26.01.19 Halve finale | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.19 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
11.01.19 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.19 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.19 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
06.01.19 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.19 Halve finale | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.19 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.19 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
22.10.18 1e ronde | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Yuki Kristina Chiang - laatste wedstrijden
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kurume - Carpet | ||||
15.05.18 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kashiwa - Hard | ||||
01.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
22.03.18 2e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.18 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toyota - Hard | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama - Hard | ||||
04.03.18 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
19.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |