WEDSTRIJD
10.08.15 | 2e ronde | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-3 | Westende | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Basak Eraydin vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 1e ronde | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Bastad | Clay |
25.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | London | Grass |
10.08.15 | 2e ronde | Basak Eraydin | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Westende | Hard |
Basak Eraydin form & Kimberley Zimmermann form
Basak Eraydin - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | - | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |