WEDSTRIJD
16.05.19 | 2e ronde | Beatrice Lombardo | Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | W15 Barletta | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Beatrice Lombardo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Beatrice Lombardo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Beatrice Lombardo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Beatrice Lombardo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Lombardo | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Lombardo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Lombardo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Beatrice Lombardo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beatrice Lombardo | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Lombardo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Lombardo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Beatrice Lombardo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Beatrice Lombardo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Beatrice Lombardo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Beatrice Lombardo vs. Anastasia Piangerelli - onderlinge wedstrijden
16.05.19 | 2e ronde | Beatrice Lombardo | Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Barletta | Clay |
Beatrice Lombardo form & Anastasia Piangerelli form
Beatrice Lombardo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.19 1e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | - | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
28.02.18 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Piangerelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |