WEDSTRIJD
19.08.16 | Kwartfinale | Beatrice Lombardo | Federica Di Sarra | 4-6, 6-2, 4-0, - scratch | Sezze | Clay |
STATISTIEKEN
Beatrice Lombardo | Federica Di Sarra | |
1e Service % | 47/79 (59%) | 38/70 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/47 (62%) | 24/38 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/32 (50%) | 9/32 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/70 (53%) | 34/79 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Beatrice Lombardo vs. Federica Di Sarra - onderlinge wedstrijden
19.08.16 | Kwartfinale | Beatrice Lombardo | Federica Di Sarra | 4-6, 6-2, 4-0, Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | Sezze | Clay |
Beatrice Lombardo form & Federica Di Sarra form
Beatrice Lombardo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.19 1e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | - | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
28.02.18 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Federica Di Sarra - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yufei Ren | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 6-4, 4-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 0-6, 0-3, - Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |