Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
01.10.95, 28 Jaar
01.10.95, 28 Jaar
Beatris Spasova vs. Anna Davydova - onderlinge wedstrijden
09.12.19 | Kwalif. | Beatris Spasova | Anna Davydova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Beatris Spasova form & Anna Davydova form
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anna Davydova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 0-3, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noesjka Brink | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ezgi Tezel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Diana Demidova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
13.07.15 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoryia Mun | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Koval | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torrent - Clay | ||||
01.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Uvarova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Rita Vilaca | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Clay | ||||
18.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Aida Martinez Sanjuan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Veksler | 0-4, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.12.12 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
05.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 2-5, - Anna Davydova - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
29.10.12 Kwalif. | vs. Silvia Albano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
30.01.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Litvak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |