WEDSTRIJD
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Denisa Hindova | 6-4, 7-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Beatris Spasova vs. Denisa Hindova - onderlinge wedstrijden
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Denisa Hindova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Beatris Spasova form & Denisa Hindova form
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |