WEDSTRIJD
10.12.19 | 1e ronde | Belinda Woolcock | Alison Bai | 6-3, 6-4 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
Belinda Woolcock | Alison Bai | |
1e Service % | 40/68 (59%) | 29/52 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 20/29 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/28 (64%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/52 (38%) | 23/68 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/120 (54%) | 55/120 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Belinda Woolcock vs. Alison Bai - onderlinge wedstrijden
10.12.19 | 1e ronde | Belinda Woolcock | Alison Bai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
14.12.15 | 1e ronde | Belinda Woolcock | Alison Bai | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
25.02.13 | 2e ronde | Alison Bai | Belinda Woolcock | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Sydney | Hard |
Belinda Woolcock form & Alison Bai form
Belinda Woolcock - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
14.12.19 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
17.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alison Bai - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |