WEDSTRIJD
14.12.19 | Halve finale | Arina Rodionova | Belinda Woolcock | 6-2, 4-6, 6-2 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
Arina Rodionova | Belinda Woolcock | |
1e Service % | 74/96 (77%) | 57/83 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/74 (58%) | 30/57 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 14/26 (54%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/83 (47%) | 41/96 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arina Rodionova vs. Belinda Woolcock - onderlinge wedstrijden
14.12.19 | Halve finale | Arina Rodionova | Belinda Woolcock | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
13.12.16 | 1e ronde | Arina Rodionova | Belinda Woolcock | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
31.10.11 | 2e ronde | Arina Rodionova | Belinda Woolcock | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Mount Gambier | Hard |
Arina Rodionova form & Belinda Woolcock form
Arina Rodionova - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 1-4, - Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kristina Mladenovic | 7-61, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-0, 7-610 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Belinda Woolcock - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
14.12.19 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
17.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |