WEDSTRIJD
19.09.17 | 1e ronde | Belinda Woolcock | Shelby Talcott | 6-1, 6-4 | Penrith | Hard |
STATISTIEKEN
Belinda Woolcock | Shelby Talcott | |
1e Service % | 50/63 (79%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/50 (58%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 28/63 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Belinda Woolcock vs. Shelby Talcott - onderlinge wedstrijden
19.09.17 | 1e ronde | Belinda Woolcock | Shelby Talcott | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Belinda Woolcock form & Shelby Talcott form
Belinda Woolcock - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
14.12.19 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
17.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Shelby Talcott - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
15.01.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Tecla - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |