WEDSTRIJD
27.02.17 | Kwalif. | Berfu Cengiz | Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | Curitiba | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Berfu Cengiz vs. Julia Konishi Camargo Silva - onderlinge wedstrijden
27.02.17 | Kwalif. | Berfu Cengiz | Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Curitiba | Clay |
Berfu Cengiz form & Julia Konishi Camargo Silva form
Berfu Cengiz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |
Julia Konishi Camargo Silva - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |