WEDSTRIJD
21.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | 6-3, 3-0, - scratch | Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | |
1e Service % | 20/30 (67%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 3/18 (17%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 11/30 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/78 (62%) | 30/78 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 9 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bernarda Pera | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bernarda Pera | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bernarda Pera | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bernarda Pera | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bernarda Pera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bernarda Pera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bernarda Pera vs. Daria Lopatetskaya - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Bernarda Pera | Daria Lopatetskaya | 6-3, 3-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | Doha | Hard |
Bernarda Pera form & Daria Lopatetskaya form
Bernarda Pera - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Halve finale | vs. Clara Tauson | - | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Astra Sharma | 1-2, Astra Sharma - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 7-5, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christasha McNeil | 5-7, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 7-611, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |