WEDSTRIJD
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Bianca Behulova | Lucia Bronzetti | 7-69, 6-1 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bianca Behulova vs. Lucia Bronzetti - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Bianca Behulova | Lucia Bronzetti | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Bianca Behulova form & Lucia Bronzetti form
Bianca Behulova - laatste wedstrijden
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 6-3, 4-6, 0-1, - Bianca Behulova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-74, 0-3, - Bianca Behulova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 6-3, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Celine Naef | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail |
Lucia Bronzetti - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |