Hungary
18.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Romania
22.09.94, 29 Jaar
Hungary
05.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Slovakia
29.04.94, 29 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bianka Bekefi/Szabina Szlavikovics vs. Gabriela Duca/Laura Svatikova - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde | Bianka Bekefi/Szabina Szlavikovics | Gabriela Duca/Laura Svatikova | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Baja | Clay |
Bianka Bekefi form & Gabriela Duca form
Bianka Bekefi/Szabina Szlavikovics - laatste wedstrijden
W25 Baja - Clay |
15.07.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca/Laura Svatikova | 2-6, 7-5, 10-5 | | wedstrijd detail |
15.07.19 Kwartfinale | vs. Reka-Luca Jani/Lara Salden | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
14.11.16 Kwartfinale | vs. Barbara Bonic/Julia Lohoff | - | | wedstrijd detail |
14.11.16 1e ronde | vs. Diana Bakuta/Yiching Wu | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
07.11.16 Finale | vs. Julia Terziyska/Julia Lohoff | 4-6, 6-4, 1-10 | | wedstrijd detail |
07.11.16 Kwartfinale | vs. Suzy Larkin/Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
07.11.16 Halve finale | vs. Ran Meng/Dan Ni Wang | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
31.10.16 Kwartfinale | vs. Karolina Kowall/Diana Shevchenko | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
31.10.16 Halve finale | vs. Ran Meng/Dan Ni Wang | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
31.10.16 Finale | vs. Sofia Dmitrieva/Anna Pribylova | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
24.10.16 Kwartfinale | vs. Lisa Brinkmann/Sandra Samir | 6-2, 6-75, 10-6 | | wedstrijd detail |
24.10.16 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva/Diana Shevchenko | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
24.10.16 Halve finale | vs. Melanie Klaffner/Ana Bianca Mihaila | 6-3, 1-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
10.10.16 1e ronde | vs. Suzy Larkin/Mirabelle Njoze | 6-2, 5-7, 10-3 | | wedstrijd detail |
10.10.16 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze/Alena Fomina | 0-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Sharm El - Hard |
03.10.16 1e ronde | vs. Verena Meliss/Alena Weiss | 4-6, 6-4, 6-10 | | wedstrijd detail |
Vinkovci - Clay |
01.08.16 Finale | vs. Tea Faber/Ana Savic | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
01.08.16 1e ronde | vs. Sandra Jamrichova/Viktoria Malova | 2-6, 6-3, 10-7 | | wedstrijd detail |
01.08.16 Kwartfinale | vs. Inbar Cohen/Domenika Turkovic | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
01.08.16 Halve finale | vs. Masa Jovanovic/Angelique Svinos | 7-5, 2-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
Palic - Clay |
25.07.16 1e ronde | vs. Masa Jovanovic/Gabriela Van De Graaf | 3-6, 6-1, 10-6 | | wedstrijd detail |
25.07.16 Halve finale | vs. Petra Krejsova/Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | | wedstrijd detail |
25.07.16 Kwartfinale | vs. Barbara Kotelesova/Jovana Vukovic | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
Szeged - Clay |
13.06.16 1e ronde | vs. Ema Burgic Bucko/Sabrina Santamaria | 6-4, 1-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
Gyor - Clay |
25.04.16 Kwartfinale | vs. Daiana Negreanu/Rebeka Stolmar | - | | wedstrijd detail |
25.04.16 1e ronde | vs. Nora Szoke/Alexandra Tsereteli | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
El Kantaoui - Hard |
23.11.15 Kwartfinale | vs. Margarita Lazareva/Isabella Shinikova | 0-6, 6-0, 8-10 | | wedstrijd detail |
23.11.15 1e ronde | vs. Darya Chernetsova/Miriam Civera Lima | 0-6, 7-5, 10-5 | | wedstrijd detail |
El Kantaoui - Hard |
16.11.15 Kwartfinale | vs. Britt Geukens/Victoria Muntean | 7-64, 6-3 | | wedstrijd detail |
16.11.15 Finale | vs. Margarita Lazareva/Julia Lohoff | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Gabriela Duca/Laura Svatikova - laatste wedstrijden
W15 Varna - Clay |
09.09.21 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun/Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
07.09.21 1e ronde | vs. Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
27.02.20 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca | 3-6, 7-5, 8-10 | | wedstrijd detail |
25.02.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova/Ioana Gaspar | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
21.02.20 Halve finale | vs. Tatiana Pieri/Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | | wedstrijd detail |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Alba Carrillo Marin/Angela Fita Boluda | 6-3, 5-7, 10-3 | | wedstrijd detail |
18.02.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna/Martina Spigarelli | 1-6, 6-4, 10-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
11.02.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna/Dalila Spiteri | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
25.11.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz/Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 8-10 | | wedstrijd detail |
25.11.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou/Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
18.11.19 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer/Polina Leykina | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
18.11.19 1e ronde | vs. Paula Ortega Redondo/Isabella Tiscornia | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
11.11.19 1e ronde | vs. Enola Chiesa/Melania Delai | 5-7, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
04.11.19 Kwartfinale | vs. Zoziya Kardava/Irina Shchetinina | 6-2, 3-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Halve finale | vs. Lexie Stevens/Draginja Vukovic | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
04.11.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko/Iva Primorac | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Baja - Clay |
15.07.19 1e ronde | vs. Bianka Bekefi/Szabina Szlavikovics | 6-2, 5-7, 5-10 | | wedstrijd detail |