WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Bojana Klincov | Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
22.04.01, 23 Jaar
22.04.01, 23 Jaar
Bojana Klincov vs. Mariya Poduraeva - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Bojana Klincov | Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Bojana Klincov form & Mariya Poduraeva form
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Mariya Poduraeva - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |